Street Owners – czyli kaskaderzy w Rydułtowach!

Serdecznie zapraszamy wszystkich na popisy kaskaderów z grupy Street Owners – spektakl odbędzie się 10 maja (niedziela) w godzinach 17:00-18:30 na
Stadionie KS NAPRZÓD ul. Bema. Więcej informacji o grupie i pokazie na Facebooku:

UWAGA! Mamy dla Was 10 darmowych, jednoosobowych zaproszeń na pokaz! Wystarczy napisać do nas maila na adres: biuro@rydultowy.info lub na Facebooku 🙂

Kasa czynna w niedzielę, na stadionie, od godziny 16:oo. Cena biletów:

  • Normalne 30zł
  • Ulgowe   20zł (do lat 12)
  • Dzieci do lat 4 – wstęp wolny!

Kilka informacji o Street Owners:

Streets Owners czyli wszystkie oblicza pasji w jednym miejscu, w tym samym czasie…
Odwiedzając nasze pokazy, widz może śledzić etapy rozwoju chyba najciekawszej współcześnie formacji, czynnie związanej z ideą City Stunts – wyjątkowo ekstremalną formą rozrywki, jaką gwarantują tylko ulice i mroczne zakamarki miasta.
Fundamentem projektu Streets Owners jest połączenie pasji i profesjonalizmu. Stworzenie dynamicznego widowiska pozwalającego bezpiecznie doświadczać niecodziennych emocji i wrażeń.Show, którego podmiotem jest unikalna sztuka ulicy… sztuka, która nie toleruje iluzji i półśrodków. Dlatego zagramy bez udawania, bez kompromisów, bez litości dla sprzętu… na full mocy!
Decydując się na realizację przedsięwzięcia do współpracy zaprosiliśmy najlepszych specjalistów z danej dziedziny. Być może nazwiska wielu z nich są dla Was znane. Nic dziwnego, ich dorobek artystyczny względnie sportowy jest imponujący. Swoją obecnością gwarantują najwyższą jakość projektu Streets Owners.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *