Kibicujmy Górnikowi Zabrze!!!

Nie lada gratka dla rydułtowskich kibiców Górnika Zabrze!

21 grudnia o godzinie 20:00 Górnik Zabrze zagra ostatni w tym roku mecz w Ekstraklasie z Jagiellonią Białystok. Partnerem społecznym tego wydarzenia jest Miasto Rydułtowy. Z tej okazji klub przygotował specjalną ofertę dla kibiców, którzy mieszkają w Rydułtowach:

  • rabat 20% na bilety na każdy sektor. Z promocji można skorzystać tylko i wyłącznie w punktach stacjonarnych za okazaniem dokumentu potwierdzającego miejsce zamieszkania.

Trzeba również dodać, że dziecięcą eskortę (czyli wyprowadzanie zawodników na mecz) będą pełnić zawodnicy rydułtowskiego GKS Naprzód-23.

W ramach współpracy Miasta Rydułtowy z klubem Górnik Zabrze i promocji sobotniego meczu, w najbliższy poniedziałek, 16 grudnia o godzinie 10:45 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 będzie okazja do spotkania się z piłkarzami Górnika. Na spotkaniu będzie można porozmawiać z zawodnikami, zrobić sobie zdjęcie albo otrzymać autograf. Zachęcamy do udziału w spotkaniu zarówno tych najmłodszych kibiców piłki nożnej, jak i tych trochę starszych.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w obu wydarzeniach i kibicowania Górnikowi!

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *