Rękodzieło, moja pasja

Rękodzieło to dla mnie pasja, praca, miłość odmieniona przez wszystkie przypadki. Od dzieciństwa z pasją podglądałam moją mamę, która zawsze zajmowała się szeroko pojętym rękodziełem: szydełkowała serwetki, dziergała na drutach swetry, tworzyła obrazy haftem, cerowała skarpety i szyła ubrania. To były czasy, kiedy wiele kobiet potrafiło tworzyć coś własnymi rękoma.

Od 6 lat zawodowo prowadzę własną firmę, zajmującą się sprzedażą produktów pasmanteryjnych oraz rękodzieła, które tworzę. W moich pracach często wykorzystuję materiały z recyklingu, aby nie marnować niczego i tworzyć coś nowego z tych „resztek”. Zaczynając od haftowanych obrazów muliną, przez ukochane przeze mnie maskotki, a teraz także biżuterię z naturalnych kamieni – moje twórcze spektrum jest szerokie i różnorodne. Każdy z moich rękodzielniczych produktów jest niepowtarzalny i wyjątkowy, ponieważ każdy z nich jest tworzony ręcznie w jednym egzemplarzu.

To właśnie charakteryzuje rękodzieło – każdy produkt ma duszę.

Zestaw maskotek świątecznych

Maskotki, które wykonuję, zawsze są tworzone z certyfikowanych materiałów, bezpiecznych dla dzieci. Często przyjmuję wyzwania od moich klientów, którzy proponują mi pomysły na maskotki specjalnie dla nich. Dlatego mogę uszydełkować każdą maskotkę według indywidualnego zamówienia. Tworzę także kartki okolicznościowe z wydrukowanymi życzeniami. Każda kartka składa się z wyciętych elementów dostosowanych do okazji, na którą jest przeznaczona. Życzenia mogą być w języku polskim, ale także w gwarze śląskiej, która jest mi szczególnie bliska.

MaskotkiBiżuteria, którą tworzę, powstaje z użyciem naturalnych kamieni, a ich kompozycje są tworzone zgodnie z ich właściwościami metafizycznymi. Każdy z tych unikatowych wyrobów jest starannie zapakowany w pudełeczko, które również jest mojego autorstwa. Do każdego produktu dołączam krótki opis właściwości zdrowotnych użytych kamieni naturalnych.
W mojej ofercie znajdziesz również wyroby uszydełkowane z włóczek dostępnych w moim sklepie internetowym, takie jak swetry, ażurowe narzuty, sukienki, szaliki, kominy, chusty, torebki i kocyki dla noworodków. Nie brakuje także ozdób wykonanych techniką makramy, takich jak łapacze snów, anioły czy serwetki.

Dodatkowo, oferuję produkty z regionalnym akcentem – kubki, kartki, koszulki z nadrukami w gwarze śląskiej oraz torby płócienne na zakupy. Cieszę się, że mogę dzielić się swoją pasją i tworzyć wyjątkowe produkty dla Was. Dziękuję za Wasze wsparcie i zachęcam do zapoznania się z moimi rękodzielniczymi dziełami.

Zuzanna Wydra
„Gyszynk” Pasmanteria i Rękodzieło
44-370 Pszów
ul. Pszowska 519
Moja strona: www.gyszynk.pl

You may also like...

1 Response

  1. Ania pisze:

    Nie wiedziałam, że mamy taki sklep zaraz obok nas, w Pszowie. Muszę się tam wybrać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *