Patryk Procek – kandydat do Rady Miasta

Jak część z Was zapewne już wie, jestem kandydatem KWW Samorządne Rydułtowy do Rady Miasta Rydułtowy w nadchodzących wyborach. Jeśli  chcesz zadać mi pytanie związane z Wyborami Samorządowymi możesz to uczynić tutaj, na naszym Forum. Postaram się odpowiedzieć na każde pytanie.

Zapraszam wszystkie zainteresowane osoby do odwiedzenia mojej strony internetowej: www.procek.info i zapoznania się z moim pełnym programem wyborczym.

Imię i nazwisko: Patryk Procek
Lista nr: 27
Pozycja nr: 16


Data urodzenia: 30 wrzesień 1981r.
Stan cywilny: kawaler
Wykształcenie: wyższe, magister marketingu i zarządzania

Przynależność partyjna: bezpartyjny

Od urodzenia mieszkam w Rydułtowach. Tu się wychowałem i uczęszczałem do SP nr 2. Edukację kontynuowałem w Liceum Ekonomicznym w Wodzisławiu Śl., które ukończyłem z wyróżnieniem. Ostatnim, jak na razie, etapem mojej nauki były studia na Uniwersytecie Śląskim zakończone uzyskaniem tytułu magistra marketingu i zarządzania z wynikiem bardzo dobrym.

Od 4 lat prowadzę w naszym Mieście działalność gospodarczą, jestem właścicielem firmy Pol-Media. Zajmuje się projektowaniem i pozycjonowaniem stron internetowych, reklamą oraz informatyczną obsługą firm. Jestem pomysłodawcą i twórcą Portalu Miasta Rydułtowy www.rydultowy.info oraz prowadzę stronę internetową naszej Biblioteki.

Interesuje się informatyką, fotografią i sportem. Wolny czas poświęcam na czytanie książek o tematyce fantasy i historii starożytnych cywilizacji.

Chcę wykorzystać zdobytą wiedzę i doświadczenie, aby mądrze i sprawnie działać na rzecz rozwoju i promocji naszego Miasta i w interesie wszystkich Mieszkańców.

Mój program:

  • Pomoc młodym ludziom w znalezieniu pracy, powstrzymanie ich emigracji za granicę.
  • Stworzenie miejsc kulturalno-rozrywkowych, w których mieszkańcy będą mogli spędzić wolny czas.
  • Podjęcie działań na rzecz utrzymania rydułtowskiego szpitala.
  • Kreowanie wizerunku miasta w regionie, pozyskiwanie nowych inwestorów.
  • Wykorzystanie wszystkich dostępnych środków unijnych na finansowanie inwestycji.

Więcej informacji na mojej stronie internetowej: www.procek.info

Serdecznie zapraszam,
Patryk Procek.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *