Portal Miasta www.rydultowy.info już działa!

Witamy w Portalu Miasta Rydułtowy – www.rydultowy.info!

Miło nam ogłosić oficjalne rozpoczęcie działalności Portalu naszego miasta! Mamy nadzieję, że będzie to dla Was źródło dobrych i ciekawych informacji na temat tego, co się dzieje w Rydułtowach. Gorąco zapraszamy też wszystkie osoby na nasze Forum Miasta Rydułtowy. Zachęcamy wszystkich do aktywnego udziału w dyskusjach na forum! Każdy, kto chce być na bieżąco informowany o nowinkach, jakie pojawią się w Portalu może dopisać swój adres e-mailowy do subskrybcji.

Jeśli znalazłeś na stronie internetowej jakieś błędy, nieaktualne dane, numery telefonów itp. napisz do nas e-maila na: biuro@rydultowy.info. Postaramy się jak najszybciej dokonać odpowiednich zmian. Chcemy, aby zawarte na stronie informacje zawsze były rzetelne i aktualne. Pamiętajcie, że to tylko dzięki Waszej aktywności Portal ma szanse na to, aby stać się miejscem, gdzie każdy z nas będzie się czuł jak u siebie!

Każdy z Was może pomóc w rozwoju Portalu. Przekaż adres www swojej rodzinie i znajomym! Wkrótce pojawią się także banerki i buttony naszego Portalu, które będzie można pobrać i umieścić na swojej stronie internetowej.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *