Street Owners – czyli kaskaderzy w Rydułtowach!

Serdecznie zapraszamy wszystkich na popisy kaskaderów z grupy Street Owners – spektakl odbędzie się 10 maja (niedziela) w godzinach 17:00-18:30 na
Stadionie KS NAPRZÓD ul. Bema. Więcej informacji o grupie i pokazie na Facebooku:

UWAGA! Mamy dla Was 10 darmowych, jednoosobowych zaproszeń na pokaz! Wystarczy napisać do nas maila na adres: biuro@rydultowy.info lub na Facebooku 🙂

Kasa czynna w niedzielę, na stadionie, od godziny 16:oo. Cena biletów:

  • Normalne 30zł
  • Ulgowe   20zł (do lat 12)
  • Dzieci do lat 4 – wstęp wolny!

Kilka informacji o Street Owners:

Streets Owners czyli wszystkie oblicza pasji w jednym miejscu, w tym samym czasie…
Odwiedzając nasze pokazy, widz może śledzić etapy rozwoju chyba najciekawszej współcześnie formacji, czynnie związanej z ideą City Stunts – wyjątkowo ekstremalną formą rozrywki, jaką gwarantują tylko ulice i mroczne zakamarki miasta.
Fundamentem projektu Streets Owners jest połączenie pasji i profesjonalizmu. Stworzenie dynamicznego widowiska pozwalającego bezpiecznie doświadczać niecodziennych emocji i wrażeń.Show, którego podmiotem jest unikalna sztuka ulicy… sztuka, która nie toleruje iluzji i półśrodków. Dlatego zagramy bez udawania, bez kompromisów, bez litości dla sprzętu… na full mocy!
Decydując się na realizację przedsięwzięcia do współpracy zaprosiliśmy najlepszych specjalistów z danej dziedziny. Być może nazwiska wielu z nich są dla Was znane. Nic dziwnego, ich dorobek artystyczny względnie sportowy jest imponujący. Swoją obecnością gwarantują najwyższą jakość projektu Streets Owners.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *