Dzień Dziecka z Cyrkiem Arlekin i Dziennikiem Zachodnim

Z gościnnymi występami zawita  reprezentacyjny Cyrk Arlekin pod dyrekcją Krzysztofa Mazura i Juliana Madeja. W tym roku Arlekin świętuje swój jubileusz 15-lecia istnienia a przez te lata stał się jednym z najbardziej znanych cyrków polskich.

PLAKAT.jpg

W międzynarodowym programie sezonu 2012 wystąpią artyści areny polskiej oraz gościnnie artyści z Ukrainy i Egiptu. Na arenie i pod kopułą cyrku zobaczymy m.in. atrakcyjne popisy na kołach śmierci duetu Turk, akrobacje napowietrzne na sztrabatach w wykonaniu naszego gościa z Ukrainy Władymira, ekwilibrystykę na wałkach , taniec z ogniami i wężami oraz tajemnicze …. lalki nanajskie. Specjalnie dla najmłodszych widzów wystąpi Kubuś Puchatek i Ogr. W egzotycznym tańcu egipskim zaprezentuje się uczestnik programu Mam Talent Ibrahim Mahmud. Na arenie zobaczymy również koniki polskie, kozy, muflony i lamy. Czworonożnych artystów do tego popisu przygotował i czuwa nad ich występami nestor areny polskiej Zbigniew Sikora. Publiczność bawi znakomity clown  Picaro.

Więcej o programie i Cyrku Arlekin, można przeczytać na stronie internetowej cyrku:  www.cyrk-arlekin.com.pl oraz w profilu Cyrk Arlekin na Facebooku.

Na specjalny program z okazji Dnia Dziecka zapraszamy w zaczarowany świat Cyrku Arlekin wszystkie dzieci w wieku od 2 do 102 lat.

Zapraszamy w czwartek, 31.05. o godz.18:00 do Rydułtów –  Błonia za Kościołem św. Jerzego
Ognie.jpg

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *