Relacja ze spotkania z Ryszardem Zawadzkim

Ryszard Zawadzki Rydułtowy26 lutego w Sali Kameralnej Urzędu Stanu Cywilnego odbyło się spotkanie rydułtowskich przedsiębiorców z posłem Ryszardem Zawadzkim. Organizatorami spotkania byli: Burmistrz Miasta Rydułtowy oraz spółka Rydułtowski Park Przedsiębiorczości.

Pan Poseł zaznajomił zgromadzonych przedsiębiorców z procesem legislacyjnym, trudami i zawiłościami prac rządu i parlamentu.

Po wypowiedzi Posła Zawadzkiego przyszedł czas na dyskusję. Pytania zadawane przez przedsiębiorców dotyczyły zarówno lokalnych problemów jak i globalnej gospodarki dotkniętej kryzysem.

Ponad dwugodzinne spotkanie przebiegło w atmosferze ciekawej, merytorycznej dyskusji.

Serdeczne podziękowania kierujemy pod adresem Pana Posła Ryszarda Zawadzkiego za czas poświęcony rydułtowskim przedsiębiorcom.

Jednocześnie uspokajamy tych, którzy z różnych względów nie skorzystali z naszego zaproszenia, że Pan Poseł zapowiedział, iż chętnie ponownie przyjedzie do Rydułtów. O terminie i tematyce kolejnego spotkania będziemy informowali na stronach internetowych naszego Protalu www.rydultowy.info, www.rpp.rydultowy.pl, www.rydultowy.pl, oraz w gazecie „Na Ratuszu”.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *