Grand Prix MTB Euroregionu Silesia 2008

Serdecznie zapraszamy na I edycję zawodów „Grand Prix MTB Euroregionu Silesia 2008” w kolarstwie górskim, które odbędą się w Wodzisławiu Śląskim na terenie Ośrodka Wodnego „Balaton”. Początek zawodów o godz.11:00. Biuro zawodów czynne od godz. 9:30.

Dojazd od strony Jastrzębia: jadąc ul Jastrzębską w kierunku Wodzisławia Śląskiego przy światłach na wysokości Wojewódzkiego Szpitala Chorób Płuc i osiedla „Cyganek” należy skręcić w prawo, dalej asfaltowa ul Bracka prowadzi do miejsca zawodów.

Od Rybnika: proszę jechać ul Wodzisławską aż do ronda na wysokości sklepu Billa, na którym proszę skręcić w lewo w ul Jastrzębską, następnie proszę jechać prosto pod górę do świateł na wysokości Wojewódzkiego Szpitala Chorób Płuc i osiedla „Cyganek”, następnie proszę skręcić w lewo w ul Bracką, która prowadzi do miejsca zawodów.

Od Raciborza Pszowa i Rydułtów: proszę jechać ul Pszowską aż do Wodzisławia Śl, następnie kierować się na Jastrzębie. Za wiaduktem na torami proszę jechać prosto ul jastrzębską aż do świateł na wysokości Wojewódzkiego Szpitala Chorób Płuc i osiedla „Cyganek”, następnie proszę skręcić w lewo w ul Bracką, która prowadzi do miejsca zawodów.

Pojazdy należy zostawić na parkingu przy restauracji Syrenka. Postaramy się umieścić strzałki kierujące do miejsca zawodów.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *