Mistrzostwa Rydułtów w kolarstwie przełajowym

Termin zawodów:
Od 11-11-2015, 11:00
Do: 11-11-2015
Kategoria:
Sportowe
Organizator:
Wydział Oświaty Kultury, Sportu i Zdrowia
Ul. Ofiar Terroru 36
44-280 Rydułtowy
Inni Organizatorzy:
Uczniowski Klub Sportowy „Piątka Plus” Mikesz – Profesjonalny sklep i serwis rowerowy
Wstęp:
Bezpłatny

11 listopada odbędą się pierwsze Mistrzostwa Rydułtów w kolarstwie przełajowym. Miejscem zmagań kolarzy będzie zbiornik „Barbara” znajdujący się za Urzędem Miasta. Biuro zawodów będzie mieścić się na parkingu obok Straży Miejskiej i będzie czynne od godziny 9:00 do 10:30. Pierwszy start będzie o godzinie 11:00.

Trasa dla zawodników będzie na pewno atrakcyjna, dzięki ukształtowaniu terenu miejsca, w którym odbywać będą się zawody. Będzie również możliwość przyglądania się rywalizacji i kibicowania, ponieważ cała trasa zawodów będzie widoczna z obrzeży zbiornika.

Zawody mają charakter otwarty i są bezpłatne. Podczas tych zawodów przewiduje się kategorie wiekowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Stworzono także kategorię open dla osób, które jazdę na rowerze traktują rekreacyjnie i nie posiadają roweru przełajowego.

Pierwszy raz także będziemy gościć w Rydułtowach cykl zawodów Akademickich Mistrzostw Śląska. W ramach tych zawodów odbędzie się II edycja Akademickich Mistrzostw Śląska w kolarstwie górskim 2015/2016, w których rywalizować będą studenci śląskich uczelni. Za rywalizację studentów odpowiedzialna jest Organizacja Środowiskowa AZS Katowice.

Zapraszamy wszystkich amatorów kolarstwa do udziału w zawodach oraz do aktywnego kibicowania startującym zawodnikom.

Wszelkich dodatkowych informacji udzieli Wam Wydział Oświaty Kultury, Sportu i Zdrowia – 324537473

Mapka-zawody

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *