Sławomir Szurek – triathlonista z Rydułtów

slawek_szurek                    slawek_szurek1                    szurek

Rydułtowy są miastem, wśród którego mieszkańców jest wiele ciekawych ludzi.
Jednym z nich jest Sławomir Szurek, którego pasją jest triathlon – bardzo ciężka i wymagająca dyscyplina sportu.
Nasz bohater zakwalifikował się na Mistrzostwa Świata w Triathlonie, które odbędą się we wrześniu 2016 roku w Australii.
Sławek jest rodowitym mieszkańcem Rydułtów, zawodowo pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego w jednej z rydułtowskich szkół.
W roku 1996 rozpoczął swoją przygodę z zawodami triathlonowymi. Od tamtej pory wystartował już około 200 razy. Trzeba dodać, że większość startów ukończył miejscem na podium.
09.08.2015 roku wziął udział w zawodach, podczas których wywalczył kwalifikację na Mistrzostwa Świata 2016 Ironman70.3 w Australii. Od tamtej chwili, jego celem jest zdobycie MISTRZA ŚWIATA w kategorii 45 – 49 lat podczas mistrzostw w Australii.

Sławek Szurek pewnie zrobi wszystko, co w jego mocy by ten cel osiągnąć. Jest człowiekiem ambitnym, wymagającym od siebie, poświęcającym każdą wolną chwilę na treningi. Jedynym i chyba największym problemem są jednak pieniądze, które musi pozyskać, by móc polecieć do Australii.

Koszty są naprawdę duże, sumują się na ok. 20 000 zł. W ich skład wchodzi: przelot do Australii ok. 5 000 zł, opłata startowa 1 500 zł, noclegi oraz wyżywienie 10 000 zł, suplementacja 500 zł, koła do roweru 5 000 zł oraz  pianka do pływania 2000 zł.

W tym miejscu, za naszym pośrednictwem Sławek chce zaprosić Państwa do współpracy i prosi o wsparcie, ponieważ bez tej pomocy start w Mistrzostwach Świata stanie pod znakiem zapytania.

Jako zachęta dla firm, czy też osób prywatnych przedstawiamy dotychczasowe osiągnięcia Sławka, które również nie byłyby możliwe bez wsparcia wielu podmiotów.

– I miejsce Puchar Polski w triathlonie w kat. Weteran 40-44,
– I miejsce Mistrzostwa Polski w Crossduathlonie Weteranów,
– I miejsce Tour de Piła kat. Weteran i VIII open,
– I miejsce w całym cyklu Silesiaman 2014 i II miejsce 2015 (Triathlon, Duathlon)
– I miejsce w halowych Mistrzostwach Polski weteranów na 1 000 m,
– II miejsce w halowych Mistrzostwach Polski weteranów na 3 000 m,
– I miejsce w Jaworznicki Triathlon Stalowy Sokół kat. Weteran,
– I miejsce  kat. wiekowej w Quadrathlonie z cyklu Pucharu Świata w Wolsztynie,
– I miejsce Międzynarodowy Puchar Polski w Katowicach w pływaniu Masters.

Wszystkim zainteresowanym współpracą ze Sławomirem Szurkiem i chętnym do pomocy w zrealizowaniu jego celu, podajemy poniżej dane kontaktowe. W zamian Sławek oferuje reklamę. Szczegóły do ustalenia z samym zainteresowanym.

Sławomir Szurek
tel. 607 138 901
e-mail: slawszurek@gmail.com
Fanpage na Facebooku: Sławomir Szurek

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *